Гранулятор комбикорма ГКМ-150 (рабочая часть)

- В наличии
19 100 ₴
Варіанти виконання прес-грануляторів: з однофазним двигуном 4 квт. або трифазним двигуном 4 квт., на вибір.
Також можливий варіант гранулятора комбікорми (пеллет) без двигуна і станини, без шківів або зі шківами. Запропонований варіант ― бюджетний варіант так, як робоча частина гранулятора коштує більш ніж в два рази дешевше гранулятора в повному зборі. І на багато легша, що значно здешевить доставку. Двигун можна купити по-місцю. Прикріпити ж робочу частину можна до будь-якої поверхні, наприклад до кришки робочого столу.
Вага робочої частини 20 кг.
Гарантія (1 рік), інструкція ― в комплекті з гранулятором. Також у продажу є матриці 2мм- 10мм, ролики, які можна замовити додатково.
Купити робочу частину гранулятора кормів можна зробивши замовлення по телефону або на сайті.
Відправляємо по всій території України і за кордон.
Известный производитель сельскохозяйственного оборудования компания ТехноМашСтрой прошла процедуру сертификации. Отныне вся продукция имеет соответствующий украинский («УкрСЕПРО») и европейский («СЕ») сертификат соответствия. Также производство внедрило и использует систему управления качеством применительно к сфере деятельности стандарт ISO 9001
Весь ассортимент грануляторов :
https://mashgroup.ck.ua/g16607305-granulyatory-serii-grand
Видео отзывы от наших клиентов: https://www.youtube.com/channel/UCMFaTInvbpNWsb5Fx4XkvCQ/videos
Обзоры работы нашего оборудования: https://www.youtube.com/c/ОООТехноМашСтрой/videos
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехноМашСтрой |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для сыпучих материалов |
| Производительность | 100 кг/час |
| Потребляемая мощность | 4 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность двигателя пресса | 4 кВт |
| Частота вращения матрицы | 250 об/мин |
| Количество вальцов | 2 шт |
| Количество обламывающих ножей | 1 шт |
| Загрузочный конвейер | Да |
| Расширенный бункер | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 300 мм |
| Вес | 20 кг |
- Цена: 19 100 ₴
- Способ упаковки: Фирменная упаковка


